Otwórz menu

O firmie

Poznaj bliżej firmę Skytec

o nas

Firma Skytec Sp. z o.o. została założona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży systemów naturalnego doświetlania oraz grawitacyjnego oddymiania. Lata praktyki i duża ilość wykonanych realizacji umożliwiły nam stworzenie produktów odpowiadających dzisiejszym wymaganiom rynkowym. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksowe wsparcie i realizację od etapu projektu do ukończenia inwestycji.

Dlaczego my?

  • wieloletnie doświadczenie i wiedza
  • wysoka jakość wykonywanych usług
  • szeroka oferta i serwis
  • dopasowane, indywidualne rozwiązania
  • parametry potwierdzone badaniami w akredytowanych jednostkach

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualne co powoduje, że wykonywane przez nas rozwiązania zapewniają nie tylko zgodność z wymaganiami technicznymi i obowiązującymi przepisami ale również uwzględniają specyfikę obiektu oraz sposób jego użytkowania.

Szereg korzyści

sun

Naturalne doświetlenie

Dzięki słońcu, każdego dnia otrzymujemy bezpłatną porcję energii, którą możemy bezpłatnie wykorzystać. Świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, wyłazy dachowe oferowane przez Skytec skutecznie dostarczają światło tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne. Dzięki temu można uzyskać doskonale oświetlone i komfortowe miejsce pracy. Naturalne światło jest niezbędne dla dobrego samopoczucia osób przebywających w zamkniętych pomieszczeniach. Światło padające z góry jest przy tym bardzo efektywne – nawet o niewielkich wymiarach świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, wyłazy dachowe,  zapewniają wystarczające i równe oświetlenie. Zakładając równą odległość stanowiska pracy od dachu i od ściany bocznej budynku, okno ścienne musi być około cztery razy większe niż świetlik dachowy, aby zapewnić ten sam poziom doświetlenia.

 

wind

Przewietrzanie

Świeże powietrze to podstawa życia, dlatego tak ważne jest, aby zapewniać do niego ciągły dostęp. Natomiast zanieczyszczone powietrze powoduje zły klimat w pomieszczeniu, wzmaga zmęczenie i sprawia, że osoby stają się mało produktywne. Świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, wyłazy dachowe oferowane przez Skytec, wyposażone w odpowiednie elementy sterujące pozwalają na dostarczenie do pomieszczenia świeżego powietrza, a tym samym znaczne powiększenie komfortu osób przebywających w pomieszczeniu.

 

verified

Bezpieczeństwo

Oprócz zapewnienia naturalnego doświetlenia i dostarczania świeżego powietrza, świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, wyłazy dachowe oferowane przez Skytec, przyczyniają się również w wysokim stopniu do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Dzięki możliwości wyposażania ich w urządzenia do odprowadzenia dymu i ciepła, zapewniają ochronę ludzi i mienia przed dotkliwymi skutkami spowodowanymi przez pożar. Siłowniki elektryczne lub pneumatyczne otwierają klapy dymowe podczas pożaru, dzięki czemu trujący dym zostaje odprowadzony na zewnątrz pomieszczenia. Ewakuacja osób staje się bezpieczniejsza a służby ratownicze mają ułatwione zwalczenie pożaru.

 

Produkty i usługi Skytec

bg intro

Specjalizujemy się w następujących produktach: klapy dymowe z napędem pneumatycznym i elektrycznym, świetliki dachowe, pasma świetlne, wyłazy dachowe, klapy przewietrzające. Dysponując fachowymi ekipami montażowymi świadczymy najwyższej jakości usługi serwisu i montażu. Pracujemy zarówno na nowych obiektach jak i podejmujemy się remontu już istniejących świetlików i klap dymowych.

Większość naszych produktów jest wytwarzana na indywidualne zamówienie klienta co daje możliwość sprecyzowania wymaganych parametrów produktów przy zachowaniu wytycznych bezpieczeństwa oraz wymagań określonych przepisami prawa.

Wybrane realizacje

Skontaktuj się z nami

phone

Telefon:

tel. +48 500 208 581 – handel
tel. +48 502 989 702 – biuro

siedziba firmy

Dane firmy:

Skytec Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a,
60-529 Poznań
NIP 781 199 05 66
BDO 000 478 980

zaklad

Zakład produkcyjny:

Skytec Sp. z o.o.
ul. Polna 7d
62-070 Dąbrówka

Zamknij menu